KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15664449
nr 1566 4449
Blandteknik
Kina, 52x23 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 72x40 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:32:00
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr